Growing green peas ( Pisum Sativum ) photographed in our garden. Sunday, 23rd of May 2010.
Maciek.
5 comments:
Anonymous
said...
Witaj Macieju! Piękny groszek,pewno młody ,ale jaki wielki! Ciekawe z jakich nasion? polskich,portugalskich,czy jeszcze innych? Strąki grochu - to już lato. Niestety nie u nas. Mama
5 comments:
Witaj Macieju! Piękny groszek,pewno młody ,ale jaki wielki! Ciekawe z jakich nasion? polskich,portugalskich,czy jeszcze innych? Strąki grochu - to już lato. Niestety nie u nas. Mama
Piękne zdjęcie! W mojej balkonowej donicy groszek wreszcie wykiełkował i ma 2 cm wysokości;) Ale za to pomidory mają już pąki:)
Pozdrawiam!
Dziękuję Wam kochani za odwiedziny i miłe słowa.
Pozdrawiam serdecznie.
Maciek
Fotografia - piękna, pełna światła (tak to lubię), komentarz Mamy - piękny i równie pełny światła... Bardzo ciepło pozdrawiam
PS Magię Twoich zdjęć podziwiam już od pewnego czasu, wreszcie zostawiam ślad...
@Cardoso: Dziekuje za wizyte !
Post a Comment