
This is a pre-review of my little anniversary: 200 posts on this blog. I gave some final retouch to the picture I like most. Enjoy as I do !
The picture was awarded a top-section on the http://plfoto.com/ website and later
selected for "The Photo of the day" at http://plfoto.com/ ( May 9th, 2010 ).
Thank you all!
Maciek.
16 comments:
Piękne, bajkowe, super !
Ps. do każdego zdjęcia z wodą zakładasz filtr szary ?
@Hamera: to zdjecie wykonane jest bez fitrow.
właśnie się zastanawiam nad kupnem szarego filtra co polecasz ??
Fantásticas cores e definições.
Parabéns
@Andreia: Muito obrigado!
Bajeczne, po prostu super...! M
Rewelacja!!! Piękne kolory, rewelacyjne odbicie, po prostu super! No i gratuluję wyróżnienia :)
Rewelacja.. chylę głowę ku samej zmiemi.. Wydawać by się mogło,że mieszkając w tak pięknym miejscu, nawet przypadkowe naciśnięcie spustu powinno dać super zdjęcie, a jednak nie..miejsce to nie wszystko... Kunszt, warsztat jakim dysponujesz budzi podziw i szacunek. Jeszcze raz chylę głowę i gratuluje plfoto'wego sukcesu
@Hamera: Wybór filtrów jest spory. Ja osobiście używam i Cokina i Tiffena, szklane lub plastikowe.
.
@All: Wielkie dzieki za mile słowa.
Y
e
s
y
e
s
y
e
s
I
l
i
k
e
y
o
u
r
b
l
o
g
Agneta, Sweden
@Agneta: Thanks !!!!
Maćku! Gratulacje! Czy to "mała" rocznica? 200 posts on this blog. Jakie piękne zdjęcie! Pamiętam tę piękną kapliczkę nad brzegiem . Cudnie ją sfotografowałeś! Gratuluję także tylu pięknych komentarzy!!Zakochana w Tobie Joanna
Beautiful photo.
www.photo-graphimata.blogspot.com
Beautiful photo.
www.photo-graphimata.blogspot.com
And selected "Photo of the day at http://plfoto.com/ " ( May th 9th, 2010 ) .
Magical place and the photo:)
Post a Comment