Saturday 24 December 2022

PRZEWODNIK PO AZORACH

    

Tom I                                    Tom II  • Każdy tom to 244 strony, ponad 200 zdjęć, 20 map
  • Wygodny interaktywny plik PDF. Każde ważne miejsce zawiera odnośnik do GoogleMaps.
  • Natychmiastowa wysyłka przewodnika
  • Jeden tom 20 PLN (obie części 40 PLN)


Istnieją dwie części Przewodnika:

Pierwsza i główna część opisuje ogólnie Azory plus szczegółowo najciekawsze wg. nas wyspy archipelagu: São Miguel, São Jorge, Pico i Faial i Santa Maria. 

Część II (osobna publikacja) szczegółowo omawia wyspy Flores, Terceira, Corvo i Graciosa.

Przewodnik część I  20 PLN

Przewodnik część I i II 40 PLN

Płatność tylko przelewem bankowym


proszę o email: azoryprzewodnik@yahoo.com 

Odeślę informacje odnośnie numeru konta bankowego.
Archipelag Azorski

Azory to dziewięć wulkanicznych wysp położonych na środkowym Atlantyku ok. 1500 kilometrów na zachód od kontynentu europejskiego. Nazwa wysp (pt: Açores) prawdopodobnie pochodzi od ptaka Açor (pol: jastrząb). Drapieżnik ten nie występuje jednak na wyspach. Być może przybywający na wyspę żeglarze pomylili spotkane tam ptaki z jastrzębiami. Inna teoria mówi, że nazwa pochodzi od włoskiego słowa azurr znaczącego niebieski. To wydaje się bardziej prawdopodobne, gdyż Azory to naprawdę niebieskie wyspy.
Dlaczego warto wybrać Przewodnik w wersji ebooka?

1.Przewodnik jest na bieżąco aktualizowany.

2.Każde ciekawe miejsce ma odnośnik do Map Google. Wystarczy kliknąć, aby dokładnie zobaczyć, gdzie dane miejsce się znajduje lub uruchomić nawigację.

3.W razie jakichkolwiek pytań o Azory, Autorzy Przewodnika są zawsze chętni do pomocy i do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

4.Przewodnik zawiera informacje jak dostać darmowy bilet Sata pomiędzy wyspami.O Autorach...

Agnieszka i Maciej Hermann. 23 lata temu los rzucił ich znad Morza Bałtyckiego na atlantyckie wybrzeże Portugalii. Ich wielką pasją są podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Uwielbiają także wszystko co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy, degustacje wina, wizyty w ciekawych restauracjach, a także własnoręczne kucharzenie. Agnieszka prowadzi od stycznia 2006 roku jeden z najstarszych polskich blogów kulinarnych Kuchnię Nad Atlantykiem. Od 2012 roku co miesiąc publikuje także turystyczne reportaże z całego świata na łamach miesięcznika „Moje Gotowanie”. 

Niniejszy przewodnik powstał na podstawie doświadczeń kilkudziesięciu odbytych wypraw na Azory. http://www.kuchnianadatlantykiem.com

No comments:

Post a Comment